Okrągła winietka na druciku - Gałązka oliwna
Winietki na stół » Okrągłe Winietki na druciku|Winietki na stół » Wszystkie|NOWOŚCI 2020
Okrągłe winietki weselne na druciku z motywem oliwki
Okrągłe winietki na druciku z wzorem gałązki drzewa oliwki w głębokich odcieniach zieleni. Będą świetnie komponowały się z dekoracjami na wesele w stylu botanicznym czy rustykalnym.
Wizytówki wykonane są z białego papieru o gramaturze 250 g/m2. Nadruk wykonany jest w technologii cyfrowej, dlatego też tekst jest wyraźny, błyszczący oraz nie rozmazuje się. W skład zestawu wchodzi spersonalizowana winietka i drucik. Roślinka nie jest elementem zestawu.
Nadruk imion i nazwisk gości wykonujemy GRATIS!
Gwarantujemy staranną obróbkę introligatorską całego zamówienia.
Skrócona specyfikacja:
Kółko z nazwiskiem - średnica 65 mm
Całkowita długość szpilki: 74 mm
Średnica "oczka": 17 mm
Minimalne zamówienie to 10 szt.
Aby zobaczyć DOSTĘPNE CZCIONKI kliknij tutaj
Po zakupie prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail (sklep@peggybrown.pl) wiadomości zawierającej następujące informacje:
1. numer wybranej czcionki (np. czcionka nr 9)
2. lista gości
Proszę przesłać listę gości bez CAPSLOCKA oraz numeracji, myślników itp. przykład poniżej:
Jan Kowalski
Janina Tomaszewska
Sławomir Pietruszka
Realizacja zamówienia trwa 4-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty oraz otrzymania wytycznych potrzebnych do realizacji zamówienia.
Cena dotyczy 1 sztuki.
Polecamy także:
- Cena:59.00zł
- Cena:5.80zł
- Cena:1.60zł
- Cena:5.90zł
- Cena:1.50zł