No cóż, koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim. Miesiące przygotowań poszły na marne… Doskonale rozumiemy Wasze rozgoryczenie i żal!

Ale to wszystko pewnego dnia się skończy. Przyjdzie moment, w którym rząd uchyli dotychczasowe zakazy zgromadzeń, biskupi wyznaczą nowe daty komunii świętej, księża zaproponują nowe terminy ślubów i chrztów. Co wtedy? Trzeba będzie organizować wszystko „na szybko”.
Dlatego też proponujemy Wam, abyście już teraz pomyśleli o zaproszeniach. Abyście byli gotowi, gdy przyjdzie czas na zapraszanie gości. Kiedy wszyscy, w całej Polsce, będą potrzebowali zaproszeń „na już”, terminy realizacji zamówień będą niestety znacznie wydłużone. Dlatego też informujemy o możliwości zakupu zaproszeń już teraz. Proponujemy Wam wybór jednej z dwóch opcji:

1.    WYKROPKOWANE MIEJSCA
Ta opcja daje Wam najwięcej spokoju. Możemy wykonać zaproszenia z wykropkowanym miejscem na datę i godzinę (i ew. miejsce przyjęcia). Ponieważ jesteśmy w stanie pracować pomimo pandemii, możemy wysłać je do Was, tak aby czekały w Waszym domu na czas kiedy będą już potrzebne.

2.    REZERWACJA ZAPROSZEŃ
Po zakupie stworzymy dla was projekt, dopracujemy go według Waszych potrzeb i po prostu zostawimy miejsce na wpisanie daty. Gdy terminy zostaną już ustalone, po prostu naniesiemy datę i godzinę ceremonii (czasami też miejsce przyjęcia, jeśli będzie trzeba) i przystąpimy do druku. Dzięki temu macie pewność, że dostaniecie zaproszenia na czas i unikniecie stresu związanego z zamawianiem na ostatnią chwilę.

Serdecznie namawiamy - wykorzystajcie czas spędzany w domu na przejrzenie naszej oferty, aby oszczędzić sobie stresu, którego obecnie i tak mamy wszyscy zbyt wiele. Wam pozwoli to na cieszenie się spokojem, a nam na zachowanie ciągłości pracy.

Życzymy Wam i Waszym rodzinom zdrowia i spokoju w tych trudnych czasach. Pozdrawiamy Was serdecznie!
Zespół PEGGY BROWN

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com