Zaproszenia na chrzest

 

Chrzciny to ważny moment w życiu młodych rodziców. To rodzinne wydarzenie, które sam główny bohater będzie mógł kiedyś zobaczyć na fotografiach. Aby tak się stało, warto zaprosić wszystkie najbliższe osoby. W naszym sklepie można znaleźć śliczne zaproszenia na chrzest, które na pewno urzekną zaproszonych gości i wywołają szeroki uśmiech na ich twarzach. Nadruk przygotowujemy, stosując technologię woskowego druku. W efekcie uzyskuje się błyszczące i nieznacznie wypukłe napisy.

Do wyboru są wzory odpowiednie zarówno na chrzciny chłopca, jak i dziewczynki, a także motywy uniwersalne. Można tu znaleźć wyjątkowe, urocze zaproszenia z misiem, ptaszkiem czy balonikami. Wiele z nich ma również czarowną kokardkę. Dla osób, które wolą bardziej stonowaną kolorystykę i wzornictwo, mamy propozycje, uwzględniające subtelne ornamenty czy delikatne groszki. Każda mama na pewno znajdzie tu taki wzór, który ją urzeknie.

Zaproszenia na chrzest można zamówić online. Realizujemy sprzedaż wysyłkową, ale jest również opcja osobistego odbioru w Łodzi. Do wybranych zaproszeń dołączamy koperty. Personalizacja zaproszenia i nadruk imienny są wykonywane gratis. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

 

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com